https://www.youcandoit.pl/team

Paula Gorgoń

Senior Instruktor

Paula nieustannie szuka nowych dróg rozwoju i realizowania swoich artystycznych wizji. Freestyle, produkcje video, udział w krótkometrażowej produkcji filmowej, lekcje śpiewu czy kosztowanie kolejnych stylów tańca – to jej chleb powszedni.
We wcześniejszych latach dwukrotnie odwiedziła już mekkę świata tańca- Los Angeles, gdzie wyciskała 7 poty i trenowała w najlepszych szkołach tańca na świecie. Nieustannie podnosi sobie poprzeczkę, jako tancerz i jako instruktor. Prowadziła zajęcia w Polsce i za granicą, m.in. w Stylez Dance Academy w Danii. Mogliśmy zobaczyć ją w blasku reflektorów w Opolu, gdzie tańczyła dla Dody. Współpracowała z samą Andye J przy projekcie Dance socially engaged – Video Project TROOD Foundation & ESK Wrocław 2016. Brała udział w projekcie THE RICH GIRL$ PROJECT, gdzie zakwalifikowała się do finałowej 5-tki.

Choć Paula zaczynała wywijając nóżką w rytm oberków, teraz całkowicie pochłonął ją świat choreografii. Jest również fanką zdrowego odżywiania, dba z zapałem o dobrą kondycję i uwielbia odkrywać w sobie i swoich uczniach kobiecość na zajęciach High Heels.

Jeśli spodobała Ci się nasza praca i czujesz chęć poznania nas lepiej chwyć za słuchawkę i skontaktuj się z nami

Zadzwoń
+48 724 464 210

Katowice

Al. Korfantego 9