Marta Pastuszka

Senior Instructor

Pasta to ekstremalny przypadek hardkorowej pracy i wielkiego głodu dalszego rozwoju. Nieustannie szuka nowych okazji do solidnego treningu, m. in. spędziła miesiąc w Los Angeles szkoląc się w najlepszych szkołach tańca na świecie, regularnie bierze również udział w obozach i warsztatach ze światowej klasy nauczycielami.

Zeszłej zimy po raz pierwszy miała okazję uczyć za granicą na obozie w Niemczech obok takich nauczycieli jak Caetlyn Watson czy Alisa Tsitseronova.

Wciąż głodna rozwoju i nowych wyzwań próbuje swoich sił w stylach streetowych, z których popping stał się jej ulubionym tematem treningów w zeszłym roku.

Pasta wierzy że na największe sukcesy w jej życiu jeszcze przyjdzie czas, jednak nie zwalnia tempa i z niesamowitą energią i zapałem podchodzi do wszystkich celów, które sobie stawia. Już teraz na swoim koncie ma takie osiągnięcia jak dwukrotny udział w finale The Board Game Tour oraz liczne wyróżnienia na międzynarodowych

Jej początki sięgają czasów dzieciństwa, kiedy trenowała akrobatykę sportową, która stanowiła świetne przygotowanie dla jej ciała, kiedy postanowiła na dobre wdrożyć się w świat choreografii.

Jeśli spodobała Ci się nasza praca i czujesz chęć poznania nas lepiej chwyć za słuchawkę i skontaktuj się z nami

Zadzwoń
+48 724 464 210

Katowice

Al. Korfantego 9