zajęcia
start > pro dancer > zajęcia
HIP HOP / CHOREOGRAFIA / PRO
advanced / master

Zajęcia w stylu HIP HOP/CHOREOGRAFIA... Wysoki poziom lekcji, szybka nauka, performance. Zajęcia z regularnie szkolącymi się nauczycielami z polskiej czołówki, prowadzącymi warsztaty w największych szkołach w całym kraju.

INTENSIVE WEEKENDS

Cykl comiesięcznych weekendowych zajęć, podczas których podkręcamy intensywność treningów i zapraszamy zaprzyjaźnionych instruktorów z całej Polski do poprowadzenia dodatkowych zajęć. Wszyscy posiadacze karnetów w naszym studio mogą brać udział w INTENSIVE WEEKEND'ach bez dodatkowych opłat (wykorzystując zajęcia z wykupionego pakietu).


Partnerzy:

Copyright ©ˆˆ 2013 YOUCANDOIT Dance Studio.


YOUCANDOIT Dance Studio

Al. Korfantego 9 – obok Pizza Hut

40-951 Katowcie

+48 724 464 210

info@youcandoit.pl


Jeśli wpisując w wyszukiwarce "taniec Katowice" dotarłeś na naszą stronę internetową to dołożymy wszelkich starań aby spełnić Twoje oczekiwania. YOUCANDOIT Dance Studio to mieszcząca się w samym centrum miasta profesjonalna szkoła tańca Katowice. W naszej ofercie znajdziesz kursy tańca Katowice dla osób w każdym wieku oraz na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy Cię do sprawdzenia naszego serwisu internetowego i gwarantujemy, że znajdziesz u nas najlepszy kurs tańca Katowice. 

ˆ