news
start > dorośli > news


09 wrzesień 2017 (12:35)

ⓎⓄⓊⒸⒶⓃⒹⓄⒾⓉ

Otwieramy z hukiem kolejny sezon taneczny, na który czekaliście z niecierpliwością całe wakacje! W tym roku czekają na Was nowości - nowe grupy, nowi instruktorzy, nowe plany treningu, dzięki którym Wasz rozwój będzie jeszcze szybszy i bardziej efektywny, a przy tym jak zawsze pełen energii, funu i POMPY. :)


W czasie Dnia Otwartego będziemy cały czas do Twojej dyspozycji - odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i będziesz mógł skonsultować się z instruktorami, poznać nowych znajomych i poczuć tą samą energię, którą my żyjemy każdego dnia!

Zabierz rodzinę, znajomych i wpadaj nas odwiedzić!

Do zobaczenia :)

Obserwuj nas na Instagramie i Facebooku
@youcandoitds

ⓎⓄⓊⒸⒶⓃⒹⓄⒾⓉ09 wrzesień 2017 (12:02)


Partnerzy:

Copyright ©ˆˆ 2013 YOUCANDOIT Dance Studio.


YOUCANDOIT Dance Studio

Al. Korfantego 9 – obok Pizza Hut

40-951 Katowcie

+48 724 464 210

info@youcandoit.pl


Jeśli wpisując w wyszukiwarce "taniec Katowice" dotarłeś na naszą stronę internetową to dołożymy wszelkich starań aby spełnić Twoje oczekiwania. YOUCANDOIT Dance Studio to mieszcząca się w samym centrum miasta profesjonalna szkoła tańca Katowice. W naszej ofercie znajdziesz kursy tańca Katowice dla osób w każdym wieku oraz na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy Cię do sprawdzenia naszego serwisu internetowego i gwarantujemy, że znajdziesz u nas najlepszy kurs tańca Katowice. 

ˆ